Renault Clio 93 1.6 diesel -93

Shitet nga: Jon 18 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet dhe ndërrohet Reno Clio 93 1.6 diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim