Renault Clio 1.2 -01

Shitet nga: Albinot 28 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes veturen renault clio 1.2 benzin
Vetura posedon: klim funksionale, Gjamat elektronik, centrall
Regjistrimi deri me Dt. 27.02.2017
Verejtje: vetura e ka motorrin e nderruar te njejtes seri dhe punon shum mir
Motori është i vitit 2004
Mund te na kontaktoni ne viber ne Nr. +38649-409-469 dhe +37744-846-448
Bejm edhe ndrrim vetura nuk është ne hipotek bejm perkthimin menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim