Pikup 04 disel 1.5

Shitet nga: Rilind 28 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Pikup në shitje ne gjendje të rregullte i ardhur nga Franca 180-000 km te kaluara. 3 dyer ,1.5 diesel, manual 5 shpejtesi, viti i prodhimit 2004 regjistrim 6 mujshe deri ne fund te nentorit 2016.
gomat te reja. ne gjendje te mire dimer dhe vere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim