Renault Kango 2004

Shitet nga: Vitaku 17 Dhj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renault kango benzin 2004 1.2 e doganuar me vetem 100000km te deshmuara me carpas vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike e sapo ardhur nga belgjika,qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim