Reno espaso -99

Shitet nga: valon 06 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Reneo 2.0benzin me targa te uaja siq shihet asht shum e mir e ruajtne airbg e te tjera viti 99 baj e dhe ndrrim i mundshem me naj kerr tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim