Seat Alhambra -03

Shitet nga: besian 24 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
Shes seat alhambra me 7 ulese 1.9 tdi i te kuqe,vetura eshte e ruajtur dhe e posa ardhur nga gjermania . Te interesuarit mund te kontaktojn ne kete numer 049103773 .mund te shkruani ne viber dhe whats'up..besiani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim