Seat Alhambra tdi i tkuqe -03

Shitet nga: Besian 24 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
Shes seat alhamrba me 7 ulse 1.9 tdi
Vetura osht e ruajur dhe me tabela nga jasht te interesurit mund te kontaktojn ne kete numer 049103773
Mund te shkruani edhe ne viber dhe whats'up
Besi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim