Seat Altea 2005

Shitet nga: x05 19 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shite vetura seat altea diesell viti i prodhimit 2005 vetura eshte ne gjendje shum tmir teknike dhe me karoseri shum trujtme vetura posedon carpas qe garanton kilometrat, per ma shum informata na telefononi 044204761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim