Toyota Corolla verso D4D -05

Shitet nga: Bashkim 24 Qer 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet Toyota corolla verso D4D 2.0 diesel 7ulse viti 2005
Regjistrim deri ne mujn e 9 .posedon Klimatronik
Airbag centrall hidrualik comandat ne timon pasqyret dhe brisaqt me senzor
Goma te reja...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim