VW Golf 4 tdi -02

Shitet nga: Drilon Bajraj 14 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Golf 4 tdi me di te kuqe shum i rujtun.
Ka ESP, ABS , KLIMA TRONIC , ULSET ME NGROHJE , KA MUZIK EKSTRA , OSHT SPECIAL , TIMONIN EKA TREKENDESH , GOMAT IKA TE VERES TE REJA TE SAPO NGJITURA 225.40.18 ,NDERSA ATO TE DIMRIT IKA 16 COLL EDHE ATO GJITHASHTU TE REJA ME FELGE DHE GUMA... MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER +38649286003 BEJ NDRRIM ME MJETE BUJQESORE , OSE ME NDONJE TRAKTOR 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim