VW Passat -92

Shitet nga: rafet 10 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shitet passati me regjistrim deri me 12.06.2015 1.9 turbo diesel viti 92 matorri osht shum ne gjendje te mir si dhe te gjitha pjeset i bejn perpos perpara qe osht thy lladnjaku me alternator te tjerat te gjith i bejn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim