Shes Passat 1.8 benzin 5 muaj regjistrim viti -90

Shitet nga: ***** Dje 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shes Passat 1.8 benzin 5 muaj regjistrim viti -90, vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe i rujtun...Ndrrim me mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim