Cekullar Mulli

Shitet nga: Lili 08 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes cekullar dhe mulli ne gjendje te rregullt per me shum info ne 044-294-273 tel dhe viber 049-410-520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim