HILTI ORIGJINAL

Shitet nga: Hilti 21 Nën 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR   830 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet hilti origjinal me te gjitha paisjet dhe burgiat, eshte ne gjendje perfekte... 399€. 049 61 64 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim