HONDA 5.5

Shitet nga: HONDA 5.5 29 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
HONDA 5.5 Benzin .Seria e parë ,shumë ne gjendje te mirë dhe eshte shum pak e perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim