Japim maqinat me qira

Shitet nga: Mehmet 19 Dhj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Japim maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykut dhe ibercukut ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim