KOLIC-C1200

Shitet nga: remi 08 Shk 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Kolicen e tipi C 1200 shum ne gjende terregullt me ni fjal tip top qmimi i kolices eshte 75 euro edhe arsyeja e shitjes eshte leshuarja e vendit dhe shkuarja ne boten e jashtme. ner kete qmim mos thirrni hiq per arsye se aq para me nevoiten deri ne BUDAPEST kshtu po thoj kon pe veti faleminderit per mirkuptim bres bleres jo serioz se as vet nuk jam i sigurt a shkoj a jo , e tutna um shkon veq kolica
Kolica shpenzimet i ka minimale .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim