Makinen per Prodhim Telit

Shitet nga: Dj titi 12 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shtitet makina per prodhimin e telit kapaciteti i prodhimit eshte 250-300 metra ne dite makina posedon 2 sisteme njerin 5x5 santin si dhe 7x7 santin po ashtu edhe tjera mjete qka i takojn makines me makin mundet te punoj vetem nje person makina ka shpejtesi te kontrolluar.
Per me shum intormata.
Kontaktoni ne Nr. 044/49 214 650.
Pres Bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim