Matorrk sharrk shtill dhe dolmar

Shitet nga: Egzon 01 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Kam 2 matorrka ne shitje te po sa ardhura nga gjermani jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim