Mjelese per lope dhe 2 ganstera per filtrimin e ..

Shitet nga: makin mjelese 08 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Skenderaj
Mjelese per lope dhe 2 ganstera per filtrimin e tamlit te ardhura nga zvicrra dhe te pa perdorura?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim