PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET

Shitet nga: hilti pistole 09 Shk 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet pistoleta me kapsola per gozha, eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me te gjitha paisjet komplet... qmimi 330€. 049 61 64 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim