Shiten kallap të shtyllave(stubave te betonit)

Shitet nga: Jon 31 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shiten kallap të shtyllave(stubave te betonit).
Gjatësia 2 metra gjerësia 10x10 në fund dhe lart 10x8.
Kallap standard.
Mbushja bëhet dy herë në ditë,paradite dhe pasdite.Gjithsej 30 copa në ditë.
Kallapt janë 15 copa,çmimi për copë është 15 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim