Shitet ose ndërrohet makina e bllokave dhe e koc..

Shitet nga: Jon 13 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet makina e kockave dhe bllokave me dy kallep
Bej nderrim me traktor ose mjete te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim