Skele me qera, modeli Llajer Gjerman

Shitet nga: Ismet 18 Mar 05:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Japim skele më qera, Skelet janë të tipit Llajer, prodhim Gjerman. Janë shumë praktike dhe kanë një siguri mjaftë të lartë.Bartjen, montimin dhe çmontimin e bëjmë vet.
Poashtu ju njoftojmë se në mënyrë profesionale i kryejmë këto punë: Fasada, Izolime, Suvetim , Gled, Ngjyrosje, më garancion për një kohë të arsyeshme, në ruajtjen e ngjyrës si dhe qendrueshmërisë së materjalit.

Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim