Skele me qera

Shitet nga: Faik 26 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Ipen skelet me qera. Skelet jane te modelit gjerman - llajer. Bartjen montimin dhe qmontimin e bejme vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim