Vegla

Shitet nga: egzon 10 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shiten veglat qe bajn hapjen e Vrimav te Brendshme si dhe te jashtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim