makine per prerje me kende dyer e dritare etj

Shitet nga: makineri 09 Shk 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet makina profesionale per prerjen me kende te materialeve alumin plastike etj gjithashtu perdoret per prodhimin e dyerve dhe dritareve... qmimi 350€ 049 61 64 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim