Dritare

Shitet nga: Hamdi 23 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Skenderaj
Dritare te Aluminit 6 cop dhe Drurit 6 cop gjitha me dimension 120-80 cm si dhe 1 der e Terases e drurit 205-60 cm

Te perdorura,ne gjendje te mire funksionale te pa demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim