Dritare dhe dere

Shitet nga: Istref 19 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Skenderaj
Dritare dhe dere te ballkanit te perdorura
6 dritare dhe 1 dere e ballkanit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim