Dritare nga druri

Shitet nga: D.Gashi 09 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Shiten 3 parë dritare prodhim druri.
Dritaret jan me nga dy xhama dhe jane shume kualitet, jane prodhim i huaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim