Dritaret e perdorura dhe mbrojtset prapa

Shitet nga: Bali 28 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
-shiten pesë dritaret 80x140 te perdorura si dhe mbrojteset per pickap ose T4.
Qmimi per 1 dritare 15€
Mbrojteset komplet 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim