Dyer dhe rrethoja nga metali

Shitet nga: ilmi xani 21 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm keto pune
Dyer dhe drutare per ferma
Dyer per oborr
Rrethoja per oborr etj sipas porosis
per me shume informata na kontaktoni ne nr 049 105 793 dhe 044 641 376 si dhe fb ilmi xani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim