Dyer dhe dritare

Shitet nga: Arberor 22 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet kulmi i shtepise me permasa 10 x 10 m, me 50% te çmimit te tregut

Shiten 2 vitrina te plastikes per lokale

Shiten 3 dyer te plastikes nga materiali gjerman, te perdorura me pak se 1 vit

Shitet dera e dhomes e perdorur vetem disa muaj, eshte ne gjendje shume..

Shitet dera e hyrjes se shtepise (e plastikes).

Shiten dritaret e plastikes.

Per me shume informata me kontaktoni ne numrat e telefonit: 049 512 702 dhe 045 361 479

Gjindemi ne Skenderaj ne rrugen "Fehmi e Xhevë Lladrovci" perballe furres se bukes "LINDI"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim