Dyer dhe dritare nga druri te perdirura

Shitet nga: sami 02 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes nje dere te hymjes ,dyer te dhomave dhe 7 copa dritare nga druri.Vlene te permendet se jane te ruajtura sepse nuk jane perdorur kohe te gjate ( 7 vite)Qmimi me merreveshje me bleresin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim