Dyer dhe dritare nga druri te perdorura

Shitet nga: sami 02 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes nje dere te hymjes,nje te dhomave dhe 7 copa dritare shume pak te perdorura Qmimi me marreveshje me bleres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim