Dyer dhe dritare

Shitet nga: Muharrem 22 Jan 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes dyer dhe dritare prej druri, të përdorura të cilat janë në gjendje të rregullt teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim