Dyer dritare alomini 3.10 m gjersi 2.56 lartsi

Shitet nga: Drilon 23 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Skenderaj
Dyert kan 2 pjes njera eshte e madhe per kat te par ka 2dyr dhe 2dritare dimenzionet jan 3.10 metra gjersi 2.56 metra lartsi kjo qe shihet ne foto, tjetra eshte per kat te dyt dimenzionet 3.10 meter gjersi 1.65 meter lartsi me 2 dritar. dyert jan prej alomini komplet dhe kan qen te vendosura ne nje lokal afarist ma heret. dyert mund te blehen veqmas cilen do pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim