Dyer rrethoja etj nga metali

Shitet nga: ilmi xani 14 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm dyer per oborre nga metali dyer dhe dritare per shtalla rrethoja per oborre e shum gjera tjera perme shume informacione na kontaktoni ne numrat 049 105 793 044 641 376 ose edhe facebook ilmi xani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim