Dyr te garazhave

Shitet nga: berisha 10 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Skenderaj
shes dyr te garazhave te ardhura nga zvicrra dimensioni 2.50 e gjer dhe 2.25 e lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim