Gilindera prej metali

Shitet nga: ilmi xani 27 Pri 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm gilindera te hekrit,dyer ,rimorkio per vetur,dyer dhe dritare per shtalla etj etj
Perme shume informata na kontaktoni ne numrat 049 105 793 044 641 376 si dhe facebook ilmi xani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim