Gure per ndertim dhe dekorim

Shitet nga: Musa 16 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes gure per ndertim dhe dekorim te oborreve parqeve dhe rrethojave te oborrit guret jan te gdhendur. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim