HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

Shitet nga: N.P.N ZYMA 10 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA PISHINA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08 dhe binduni. Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim