Ndermarrja Prodhuese Montuese "NDERIMI"

Shitet nga: basri xani 27 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kryejm keto punë:
Rrethoja nga betoni dhe metali
Gilindera nga metali dhe betoni
Ndertimin e shtepijave nga themeli deri me qels ne dore
Kocka te ndryshme
Dyer dhe dritare nga metali per ferma
Qeshme vazo dhe elemente tjera zbukuruese per oborr
Per me shum informata na kontaktoni ne nr 049 148 946 044 199 007 viber +38649435904 si dhe facebook ilmi xani
fb ndermarrja prodhuse montuese NDERIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim