Ndermarrja Prodhuse Montuse "NDERIMI"

Shitet nga: basri xani 27 Pri 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm keto pune:
Rrethoja nga betoni dhe metali sipas porosis
Gilindera nga betoni dhe metali
Dyer per oborr sipas porosis
kocka te betonit
Ndertimin e shtepijave qelsat ne dor
Suvatim
Elemente dhe zbukurime te ndryshme per oborr etj
Per me shume info na kontaktoni ne numrat 044 199 007 049 148 946 viber +38649435904 si dhe facebook ilmi xani
fb ndermarrja prodhuse montuese NDERIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim