Punime nga Graniti dhe Mermeri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Granit - Mermer 7 ,,Vëllezërit Ismajli" 30 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Ofrojme punime nga Graniti dhe Mermeri si:

1. Shkallë
2. Permendore
3. Polica për dritare
4. Ballkona e punime te tjera sipas porosisë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim