Skelet metalike te prodhuesit italian

Shitet nga: alban 20 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shiten skele metalike te prodhuesit italian , shtylla metalike 4.5 m gjatesi , makine per prodhimin e kockave nga betoni , trafo elektrike komplet me konstruksion metalike .dhe shume mjete tjera ndertimore te interesuarit mund te tel ne numra tel 044 404 854 ose 045 990 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim