shesum shalltafne,kande,kravata,shtylla

Shitet nga: xxx 13 Tet 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shesum dhe japum me qera shalltafne,kande,shtylla,kravata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim