Derë e Hyrjes nga Plastika

Shitet nga: musa 24 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera e hymjes nga plastika esht me xhama ne gjendje te rregull .. arsyja e shitjes : nuk me nevoitet esht e re ..

Gjatesija : 2.55 M-2.30M ,, +38649597946 +37744355870 Musa,..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim