Deren e hymjes te Aluminit dy krahesh

Shitet nga: fff 04 Pri 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   150 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes deren e hymjes dy krahesh nga Alumini shum e mire dhe e rujtne e perdirur tash e kum ndrru dhe kjo nuk me duhet ma e shes me qmim te arsyeshem ma lire nuk vjen se asht shum e mire per qit qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim