Dyer, dritare, stufe per ngrohje, bojler etj...

Shitet nga: Habib 19 Nën 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   550 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 1 Dere te hymjes te drurit (80 euro),8 Dritare (disa me roleta nga 20 euro) dhe me 2 pale xhama, 2 dyer te ballkonit (te gjitha nga druri nga 30 euro) dhe 1 bojler per banjo Ariston 80L vetem 3 muaj i perdorur.
Gjithashtu shes stufen vetem nje vit te perdorur (80 euro.
Nderrim me kose per traktor
Tel. Viber +37744374130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim